1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1. Müügitingimused kehtivad handcraft.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja INTRAMUS OÜ (edaspidi handcraft.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

3. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Kliendi asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Kliendile tellimuse vormistamisel.

4. Teave kauba kohta on esitatud handcraft.ee veebipoes vahetult kauba juures.

 

2. Tellimuse vormistamine

1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda soovitud makselahenduse abil.

2. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest handcraft.ee veebipoe arvelduskontole.

3. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 7 tööpäeva.

 

3. Hinnad

1. Kõik handcraft.ee veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

2. Handcraft.ee jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

 

4. Kohaletoimetamine

1. Kauba saatmiskulud kannab Klient ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

2. Saadetised jõuavad üldjuhul Kliendi määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. 

3. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

4. Kui handcraft.ee on veebilehel või tellimuse kinnituses teavitanud Klienti tarneprobleemidest ja 30 kalendripäeva ületavast tähtajast, kohaldub handcraft.ee poolt avaldatud tähtaeg.

 

5. Taganemisõigus

1. Pärast tellimuse kättesaamist on Kliendil õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Kliendiks on juriidiline isik.

3. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

4. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on handcraft.ee'l õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

5. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

6. Kauba tagastamise kulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

7. Klient peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

8. Handcraft.ee tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Kliendile viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Kliendilt lepingu alusel saadud tasud.

9. Handcraft.ee võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Klient on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

10. Handcraft.ee'l on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Kliendilt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

6. Pretensiooni esitamise õigus

1. Handcraft.ee vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Kliendile. Sellest esimese aasta jooksul asja üleandmisest Kliendile eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on handcraft.ee kohustus.

2. Kliendil on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul handcraft.ee poole, saates e kirja aadressile info@handcraft.ee või helistada telefonil: +372 56224136.

3. Handcraft.ee ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tarbija tegevuse või tegevusetuse tõttu (vale kasutusviis, õnnetusjuhtum vms) või kui tegemist on asja tavapärasest kasutamisest tingitud normaalse kulumisega.

4. Kui handcraft.ee veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest handcraft.ee vastutab, parandab või asendab handcraft.ee puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab handcraft.ee kliendile kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

5. Handcraft.ee vastab Kliendi esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

7. Vaidluste lahendamine

1. Kui Kliendil on handcraft.ee osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@handcraft.ee või helistada telefonil: +372 56224136.

2. Kui Klient ja handcraft.ee ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Kliendil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Kliendi ja handcraft.ee vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

 

8. Privaatsus

1. Handrcaft.ee veebilehe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku handcraft.ee´le enda isikuandmete töötlemiseks.

2. Handcraft.ee kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks ja ei avalda neid kolmandatele osapooltele.