- Out-of-Stock
| Threads: | woolen/acrylic threads |
| Colors: | 14 |
| Zipper: | 1 type |
| Needles: | 1 type |
| Size: | 30*35cm (11¾" x 13¾") |
| Fabric: | Zweigart 10ct. white AIDA |
| Booklet: | color chart |
| Created by: | Anna Korol |
| Languages: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Weight: | 252 g |
| Package size (Height,Widht,Depth): | 27 x 21 x 1.2 cm (10¾" x 8¼" x ½") |
| Threads: | woolen/acrylic threads |
| Colors: | 14 |
| Zipper: | 1 type |
| Needles: | 1 type |
| Size: | 30*35cm (11¾" x 13¾") |
| Fabric: | Zweigart 10ct. white AIDA |
| Booklet: | color chart |
| Created by: | Anna Korol |
| Languages: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Weight: | 252 g |
| Package size (Height,Widht,Depth): | 27 x 21 x 1.2 cm (10¾" x 8¼" x ½") |
16 other products in the same category:
Kit contains: Zweigart 14ct. AIDA with pre-printed background, Anchor stranded cotton (20 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 30*40
Kit contains: Zweigart 14ct. black AIDA, woolen/acrylic threads (12 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 30*30
Kit contains: Zweigart 10ct. flaxen AIDA, woolen/acrylic threads (17 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 60*60
Kit contains: Zweigart 10ct. blue AIDA, woolen/acrylic threads (14 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 26*38
Kit contains: canvas Zweigart Aida 10 white, woolen/acrylic thread (7 colours), chart, embroidery needle, instructions. Size: 15x15 cm
Kit contains: canvas Zweigart Aida 14 white, Anchor thread (23 colours), chart, embroidery needle, instructions. Size: 21x30 cm
Kit contains: Zweigart 10ct. white AIDA, woolen/acrylic threads (7 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 18*15
Threads: woolen/acrylic threads Colors: 25 Needles: 1 type Size: 30*40cm (11¾" x 15¾") Fabric: Zweigart 14ct. white AIDA Booklet: color chart Created by: Anna Sheveleva Languages: rus, eng, ger, fra, esp, ita Weight: 208 g Package size...
Kit contains: Zweigart 10ct. white AIDA, woolen/acrylic threads (10 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 15*15
Kit contains: 25 count beige Zweigart Lugana, Anchor stranded cotton (3 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 11*11
error Your review appreciation cannot be sent