- Out-of-Stock
| Threads: | woolen/acrylic threads |
| Colors: | 16 |
| Needles: | 1 type |
| Size: | 20*20cm (7¾" x 7¾") |
| Fabric: | Zweigart 14ct. white AIDA |
| Booklet: | color chart |
| Created by: | Aleksandra Gusarova |
| Languages: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Weight: | 80 g |
| Package size (Height,Widht,Depth): | 27 x 21 x 0.3 cm (10¾" x 8¼" x ") |
| Threads: | woolen/acrylic threads |
| Colors: | 16 |
| Needles: | 1 type |
| Size: | 20*20cm (7¾" x 7¾") |
| Fabric: | Zweigart 14ct. white AIDA |
| Booklet: | color chart |
| Created by: | Aleksandra Gusarova |
| Languages: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Weight: | 80 g |
| Package size (Height,Widht,Depth): | 27 x 21 x 0.3 cm (10¾" x 8¼" x ") |
16 other products in the same category:
Kit contains: canvas Zweigart Aida 14 beige, Anchor thread (20 colours), chart, embroidery needle, instructions. Size: 30x40 cm
Kit contains: Zweigart 14ct. pre-printed AIDA, Anchor stranded cotton threads (24 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 30*40cm
Kit contains: canvas Zweigart Aida 14 black, woolen/acrylic thread (18 colours), chart, embroidery needle, instructions. Size: 21x30 cm
Kit contains: canvas Zweigart Aida 14 white, Anchor thread (16 colours), chart, embroidery needle, instructions. Size: 18x24 cm
Kit contains: canvas Zweigart Aida 14 white, woolen/acrylic thread (29 colours), chart, embroidery needle, instructions. Size: 30x30 cm
Kit contains: Zweigart 14ct. white AIDA, woolen/acrylic threads (13 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 35*45
error Your review appreciation cannot be sent