- Out-of-Stock
| Threads: | woolen/acrylic threads |
| Colors: | 25 |
| Needles: | 1 type |
| Size: | 30*40cm (11¾" x 15¾") |
| Fabric: | Zweigart 14ct. white AIDA |
| Booklet: | color chart |
| Created by: | Anna Sheveleva |
| Languages: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Weight: | 208 g |
| Package size (Height,Widht,Depth): | 27 x 21 x 0 cm (10¾" x 8¼" x ") |
| Threads: | woolen/acrylic threads |
| Colors: | 25 |
| Needles: | 1 type |
| Size: | 30*40cm (11¾" x 15¾") |
| Fabric: | Zweigart 14ct. white AIDA |
| Booklet: | color chart |
| Created by: | Anna Sheveleva |
| Languages: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Weight: | 208 g |
| Package size (Height,Widht,Depth): | 27 x 21 x 0 cm (10¾" x 8¼" x ") |
16 other products in the same category:
Kit contains: Zweigart-Twist stramine 13 with printed pattern, woolen/acrylic thread (13 colours), chart, embroidery needle, instructions. Size: 24x12 cm
Kit contains: Zweigart 15ct. white AIDA, woolen/acrylic threads (11 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 13*13
Threads: woolen/acrylic threads Colors: 11 Needles: 1 type Size: 24*30cm (9½" x 11¾") Fabric: Zweigart 10ct. white AIDA Booklet: color chart Created by: Yuliya Krasavina Languages: rus, eng, ger, fra, esp, ita Weight: 98 g Package size...
Kit contains: canvas Zweigart Aida 14 white, Anchor thread (14 colours), chart, embroidery needle, instructions. Size: 25x25 cm
Kit contains: Zweigart 14ct. flaxen AIDA, woolen/acrylic threads (25 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 25*25
Kit contains: Zweigart Aida canvas 14 white, wool/acrylic thread (27 colours), needle, chart and instructions in 6 languages. Size: 30x40 cm
Kit contains: canvas Zweigart Aida 14 beige, woolen/acrylic and stranded cotton (22 colours), chart, embroidery needle, instructions. Size: 19x90 cm
Kit contains: Zweigart 14ct. white AIDA, anchor stranded cotton threads (29 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 25*25
Kit contains: canvas Zweigart Aida 14 black, woolen/acrylic thread (9 colours), chart, embroidery needle, instructions. Size: 40x40 cm
Kit contains: Zweigart 10ct. flaxen AIDA, woolen/acrylic threads (30 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 40*30
Kit contains: Zweigart 14ct. white AIDA, woolen/acrylic threads (25 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 40*25
Kit contains: canvas Zweigart Aida 14 white, mouline thread (6 colours), chart, embroidery needle, instructions. Size: 13x16 cm
Kit contains: Zweigart 14ct. white AIDA, woolen/acrylic threads (13 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 35*45
error Your review appreciation cannot be sent