- Out-of-Stock
| Threads: | Anchor stranded cotton |
| Colors: | 33 |
| Needles: | 1 type |
| Size: | 30*30cm (11¾" x 11¾") |
| Fabric: | Zweigart 18ct. white AIDA |
| Booklet: | color chart |
| Created by: | Irina Stroh |
| Languages: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Weight: | 134 g |
| Package size (Height,Widht,Depth): | 27 x 21 x 0.4 cm (10¾" x 8¼" x ¼") |
| Threads: | Anchor stranded cotton |
| Colors: | 33 |
| Needles: | 1 type |
| Size: | 30*30cm (11¾" x 11¾") |
| Fabric: | Zweigart 18ct. white AIDA |
| Booklet: | color chart |
| Created by: | Irina Stroh |
| Languages: | rus, eng, ger, fra, esp, ita |
| Weight: | 134 g |
| Package size (Height,Widht,Depth): | 27 x 21 x 0.4 cm (10¾" x 8¼" x ¼") |
16 other products in the same category:
Kit contains: Zweigart 14ct. white AIDA, woolen/acrylic threads (9 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 38*26
Kit contains: canvasZweigart Aida 10 white, woolen/acrylic thread (22 colours), chart, embroidery needle, instructions. Size: 33x25 cm
Threads: woolen/acrylic threads Colors: 20 Needles: 1 type Size: 40*30cm (15¾" x 11¾") Fabric: Zweigart 14ct. white AIDA Booklet: color chart Created by: Anna Sheveleva Languages: rus, eng, ger, fra, esp, ita Weight: 190 g Package size...
Kit contains: canvas Zweigart Aida 14 white, Anchor thread (23 colours), chart, embroidery needle, beads, instructions. Size: 18x24 cm
Kit contains: Zweigart 14ct. dark gray AIDA, woolen/acrylic threads (22 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 21*30
Kit contains: Zweigart 10ct. white AIDA, woolen/acrylic threads (8 colours), needle, instruction in 6 languages. Dimensions: 15*18
error Your review appreciation cannot be sent